*

ЗЕЦ Електроникс

Испорака до дома

за 24 часа !


Нарачајте било кој артикал од нашата ВЕБ страница и добијте го дома во рок од 24 часа ( освен недела ) на вашата домашна адреса и платете на врата. Доколку не сте сигурни како контактирајте на телефон / viber / telegram / whatsup на 070 227 487.

Освен директните нарачки преку веб страницата , вие може да направите нарачка и на 070 227 487 на SMS / viber / telegram / whatsup наведете ги артиклите кои ги нарачувате, вашето полно име и презиме , телефонски број и полна адреса.


Поради енормно зголемениот број на секојдневни нарачки , пред да ви биде испратена секоја пратка ќе ве контактираме телефонски.


Најголем избор на НОВИ, ОРИГИНАЛНИ и НЕУПОТРЕБУВАНИ – грамофонски ПЛОЧИ и Компакт Дискови , увезени од SONY MUSIC

ПРЕЗИМИ ЈА ТЕКОВНАТА ЛИСТА НА НОВИ ВИНИЛ ПЛОЧИ И КОМПАКТ ДИСКОВИ НА ПОДОЛНИОТ ЛИНК КАДЕ ПИШУВА “ПРЕЗЕМИ“ ,

Пристигнаа новите наслови на на ПЛОЧИ и КОМПАКТ ДИСКОВИ
НИЕ ВИ НУДИМЕ НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА АУДИО ЗА ВАШИОТ ГЛИСЕР ИЛИ ЈАХТА

PIONEER CAR AUDIO – KАТАЛОГ 2020, ПРЕЗЕМЕТЕ ГО НА ЛИНКОТ ПОД СЛИКАВА

TEAC со BLUETOTH на лагер за само 11900,00 денари

СУПЕР ПОПУСТИ НА JVC , СЕКОЈА НЕДЕЛА НОВИ МОДЕЛИ

Нови модели на JVC BLUETOOTH слушалки по цена од 1599,00 денари

КЛИКНЕТЕ ТУКА ЗА ДА ГИ ВИДИТЕ ПРОИЗВОДИТЕ НА ПОПУСТ !!


PIONEER – КОНЦЕРТ ВО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ИНФО 078 227 487

СМАРТ ТЕЛЕФОН & СМАРТ РАДИО – ОДЛИЧНА КОМБИНАЦИЈА

TEAC – JAPAN

 

TEAC Corporation (ティアック株式会社, Tiakku Kabushiki-gaisha) е компанија за електроника од Јапонија. TEAC е формирана со спојувањето на две компании Tokyo Television Acoustic Company, основана во 1953, и компанијата Tokyo Electro-Acoustic Company, основана во 1956

TEAC NR-7CD network-cd-player-integrated-amplifier

 

TEAC во денешно време прави врвни аудиофилски уреди . Под капата на оваа компанија се и фирмите TASCAM и ESOTERIC . Оваа година TEAC е награден и со највисоката награда во Јапонија , ANALOG GRAND PRIX 2020  и тоа за два грамофони TN-4D и ТN-3B .

Голем дел од производите ќе бидат  достапни од 10 Мај , 2020  во вашата омилена продавница за аудио опрема ЗЕЦ Електроникс. Повеќе информации на следниов линк :

http://zec.mk/brand/teac-electronics/


TEAC TN-4D

TEAC TN-3B

ЗЕЦ Електроникс е овластен сервис за Република Македонија на над 20 врвни брендови од аудио/видео индустријата Инфо на 078 227 487

 

ЗЕЦ Електроникс ДОО

ЗЕЦ електроникс постои од 1993 година. Првата продавница е отворена во Ноември 1998 година во ТЦ Капиштец , со површина од 21м2.  Денес сме застапени со дуќани во повеќе градови низ Република Македонија. ЗЕЦ Електроникс е увозник и дистрибутер за многу светски брендови за територијата на Република Македонија, Албанија, Косово и Србија. Ние ги снабдуваме и пазарите во Хрватска, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Бугарија, Грција, Турција и Кипар.

Застапници сме за трговските марки :

ALPINE , JAMO, PIONEER, ONKYO, RELOOP. HERCULES, PIONEER DJ, WHARFEDALE, SAL, MTX, GROUND ZERO, JVC, OBERTON, MASTER AUDIO, MAGNAT , HECO , MISSION, DUAL, LENCO, ….и многу други.