ЗЕЦ Аудио Електроникс Источна Европа

,

ОДБЕРИ ОДДЕЛ НА ПРОИЗВОДИ –

АУДИО ТЕХНИКА ОПРЕМА / МУЗИКА VINYL И CD / МУЗИЧКИ ИНСТРУМЕНТИИспорака до дома низ Македонија за 24 часа !КОГА ПРОИЗВОДОТ И УСЛУГАТА СЕ ДОБРИ , СЕ Е ДОБРО


Работно Време Понеделник до Петок 10-18ч, Сабота 10-15ч


НАЈНОВИ ПРОДУКТИ – ЗА ЛИСТА НА СИТЕ НОВИ АРТИКЛИ КЛИКНЕТЕ ТУКА


КОГА ПРОИЗВОДОТ И УСЛУГАТА СЕ ДОБРИ , СЕ Е ДОБРОГолем избоор на засилувачи , ресивери , звучни кутии , авто звуници , микрофони , слушалки , миксети , диско опрема

ПРОИЗВОДИ НА ПОПУСТ ТУКА !!! – КЛИКНИ МЕ 😉
Најголем избор на НОВИ, ОРИГИНАЛНИ и НЕУПОТРЕБУВАНИ – грамофонски Винил ПЛОЧИ и Компакт Дискови , увезени од SONY MUSIC , BELLEVUE и CROATIA RECORDS

Кликни на линкот тука за да се префрилиш на НОВИ ЦД и VINYL ПЛОЧИКАКО ДА НЕ НАЈДЕТЕ – КЛИКНЕТЕ НА МАПАТА ПОДОЛУ


СИТЕ ЦЕНИ СЕ ОД ИНФОРМАТИВЕН КАРАКТЕР


Поради секојдневно менување на цените на производите од страна на производителите ,ЗЕЦ Електроникс не гарантира за цените кои се истакнати на страницата . СИТЕ ЦЕНИ СЕ ОД ИНФОРМАТИВЕН КАРАКТЕР


НАРАЧКИ

Нарачајте го било кој артикал од нашата ВЕБ страница и добијте го на вашата домашна адреса во рок од 1-2 дена ( освен недела )  и платете при испорака. Доколку не сте сигурни како контактирајте не во продавница на 02/3110 186 или на мобилен телефон / viber / telegram / whatsup на 070 227 487. Производите може да ги нарачате и на емаил адреса info@zecelectronics.com . Вие може да направите нарачка и на 070 227 487 на SMS / viber / telegram / whatsup ,наведете ги артиклите кои ги нарачувате, вашето полно име и презиме , телефонски број и полна адреса.


ПЛАЌАЊЕ

Плаќањето може да се направи во готово , со платежна картичка во продавница , преку банковна сметка – Зец Електроникс , ТТК БАНКА , сметка 290 0000 26 39 57 88


SHQIPTAR: Të gjitha produktet mund t’i porosisni për dërgesë në Kosovë. Informacion në info@zecelectronics.com ose në numrin viber +38970227487